Horoskop HEOA

Twój przewodnik po tajemnicach życia

Numerologia 2017 - czy odniesiesz sukces w tym roku?

Numerologia 2017

Istnieje sposób, by ułatwić sobie realizację marzeń w 2017 roku. Numerologia zdradza bowiem istotne informacje, które pomagają zarówno unikać niebezpieczeństw, jak i szybciej łapać nadarzające się okazje. Jeśli chcesz odnieść prawdziwy sukces w tym roku, musisz sprawdzić, co liczby mówią o twoich szansach.

Czy wykorzystasz w pełni wszystkie możliwości 2017 roku? Tak naprawdę to zależy od ciebie. Chciałbym jednak zaprezentować ci kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Wpływ liczb na ludzkie życie jest powszechnie znany. Nie ma powodu, aby nie wykorzystać wiedzy rozwijanej od wielu wieków na wszystkich kontynentach świata. Ty również możesz ułatwić sobie życie. Osiągniesz sukces o wiele szybciej, jeśli skorzystasz z podpowiedzi numerologii.

Jestem przekonany o przydatności numerologii, ponieważ stosuję ją od wielu lat. Również moi przyjaciele i klienci odnieśli wiele korzyści z informacji przekazywanych przez wibrację liczb. Przeanalizuj dokładnie poniższy artykuł i nie przegap możliwości poznania tajników wszechświata ukrytych w liczbach. Wyjaśnię, na co należy zwrócić uwagę w nadchodzącym czasie. Jeżeli skorzystasz z mojej porady, z pewnością twoje marzenia spełnią się bez problemów.

Numerologia 2017

Jak obliczyć numerologiczną wibrację tego roku? To nie powinno nikomu sprawić kłopotu. Wystarczy dodać do siebie wszystkie cyfry wchodzące w jego skład: 2 + 0 + 1 + 7 = 10.

Otrzymany wynik zredukuj do jednej cyfry: 1 + 0 = 1

Numerologiczną wibracją 2017 roku jest więc Jedynka.

Numerologiczna 1

Jedynka to wibracja nowych początków. Od niej wszak wszystko się rozpoczyna. Jest to jej podstawowe, nadrzędne znaczenie. Należy zawsze mieć to na uwadze. Jaki więc będzie rok 2017?

Przede wszystkim musimy zauważyć, że każdy człowiek ma teraz unikalną szansę na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Oczywiście nie musi porzucać całego swojego życia i przeprowadzać się na drugi koniec kraju. Nie o to chodzi. Wibracja Jedynki ułatwia człowiekowi rozpoczynanie nowych projektów w życiu, wchodzenie w początkową fazę wszelakich przedsięwzięć. Możesz zatem poszukać teraz na przykład nowej pracy, mieszkania, miłości, ale też wielu rzeczy "mniejszego kalibru". Jeśli od jakiegoś czasu planujesz rozpocząć naukę języka obcego lub wystartować z działalnością gospodarczą - teraz jest ku temu idealny czas.

Druga kwestia, niezwykle ważna, to odwaga do samodzielnego działania. W roku o wibracji Jedynki wszystkie samowystarczalne osoby dostają swoisty zastrzyk energii. Ich umiejętności zostają wzmocnione, a wydarzenia wydają się częściej układać po ich myśli. W roku numerologicznej Jedynki na czoło wysuwają się takie cechy charakteru jak niezależność, indywidualizm, samodzielność, aktywność intelektualna oraz bezkompromisowość. Wszystko, co przyczynia się do sukcesu jednostek, jest teraz na topie.

Jedynka symbolizuje również pozycję lidera. Każdy przywódca może zatem liczyć na przychylność losu. Można odnieść wrażenie, że świat chętnie wspiera mistrzów wszelkich dziedzin. Jeśli zajmujesz kierownicze stanowisko, przygotuj się na aktywne spędzenie całych dwunastu miesięcy. Wibracja Jedynki wesprze cię, ale i zapewni sporo obowiązków. Ich efektem będą co prawda znaczne postępy w realizacji planów, ale to może odbić się negatywnie na twoim życiu towarzyskim. W tym roku zwyczajnie nie będzie dużo czasu na zabawę. O wiele ważniejsze będą obowiązki.

Twój rok osobisty

Ogólne znaczenie wibracji danego roku to nie wszystko. Jeśli zależy ci na lepszym zrozumieniu wpływu energii 2017 roku na swoje życie, sprawdź jeszcze jedną liczbę - twój osobisty rok numerologiczny. Jest to indywidualna liczba, która zdradza, co czeka w najbliższej przyszłości na każdego człowieka.

Jak obliczyć osobisty rok numerologiczny? Wykonaj poniższe instrukcje:

  1. Wyżej napisałem, jak się oblicza wibrację roku. W tym wypadku jest to: 1.
  2. Zapisz na kartce papieru pełną datę swoich urodzin, a następnie dokonaj sumowania wszystkich wchodzących w jej skład cyfr. Przykład: dla osoby urodzonej 10 kwietnia 1997 roku, działanie będzie wyglądało następująco: 1+0+4+1+9+9+7=31, redukcja do jednej cyfry: 3+1=4.
  3. Oba wyniki należy do siebie dodać. W naszym przykładzie wygląda to następująco: 1+4=5, a więc osobisty rok numerologiczny to Piątka.

Rok osobisty 1

Jako że rok 2017 jest Jedynką, energia tej liczby jest teraz wyjątkowo silna w twoim życiu. Co to oznacza? Przede wszystkim ogromną szansę na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Twoje życie nabierze rumieńców i poczujesz entuzjazm charakterystyczny dla odkrywania nowych idei czy rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Możesz teraz zrobić pierwszy krok - w dowolnej dziedzinie. Cokolwiek cię interesuje, ruszaj do boju. Rok 2017 to idealny czas na rozpoczynanie projektów, o których od dawna marzysz.

Teraz rozpoczyna się nowy cykl, możesz więc śmiało sięgać po pojawiające się możliwości. Otwierają się przed tobą drogi, które do tej pory były zamknięte. Wykorzystaj to. Przeanalizuj swoje wcześniejsze plany i zacznij je systematycznie realizować. Masz szansę na osiągnięcie sukcesu. Choć droga do niego może być długa, w tym roku stworzysz podwaliny pod niego. Im bardziej się teraz przyłożysz od pracy, tym łatwiej będzie w następnych latach. Od dawna wiadomo, że dobry start ułatwia cały wyścig.

Rok osobisty 2

Dwójka to liczba związków, współpracy i pracy zespołowej. Relacje z innymi ludźmi będą w tym roku niezwykle ważne. Zadbaj o pozytywne stosunki - zarówno w domu, jak i w pracy. Jeśli chcesz odnieść sukces zawodowy, musisz postawić na współpracę. Samodzielnie niewiele zdziałasz. Tylko w grupie jest możliwa realizacja pewnych kwestii. Człowiek, który chce wszystko zrobić w pojedynkę, może zostać zalany potopem obowiązków. Nie wywiąże się z danego słowa, choćby stanął na głowie. W tym roku absolutnie niezbędna jest współpraca oraz korzystanie z pomocy innych. Dobrze przygotowana grupa jest gwarantem sukcesu.

Również życie osobiste przeżywa w tym roku rozkwit. Wszystkie związki mają szansę na wzniesienie się na wyższy poziom. Relacje między ludźmi pogłębiają się i nabierają o wiele bardziej emocjonalnego charakteru. Nawet osoby samotne doświadczą teraz większej bliskości z innymi. Istnieje wielka szansa na znalezienie bratniej duszy. Jeśli pozwolisz działać energii Dwójki, przeżyjesz piękny rok.

Rok osobisty 3

Kreatywność - oto najważniejsze słowo w tym roku. Wszystko, co jest związane z twórczą ekspresją, będzie dominowało w twoim życiu. Jeśli jesteś osobą z natury pomysłową, to będzie niezwykle inspirujący rok. Możesz z powodzeniem zająć się sztuką, ale również wszelkimi zajęciami wymagającymi umiejętności kreowania nowych trendów i schematów. Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, masz teraz szansę na przyspieszenie własnego rozwoju.

Trójka jest też nierozerwalnie związana z radością, entuzjazmem oraz różnorodnością. Jej energia czyni życie piękniejszym i o wiele bardziej przyjemnym. Warto w tym roku poświęcić więcej czasu na wypoczynek i rozrywki. Wybierz się w podróż lub organizuj przyjęcia dla rodziny i przyjaciół - nie rozczarujesz się. Wiele wydarzeń będzie teraz napełniało cię dodatkową energią, dzięki czemu twój poziom motywacji nawet na chwilę nie opadnie poniżej pewnego - dość wysokiego - stopnia.

Rok osobisty 4

W roku osobistym o wibracji Czwórki na pierwsze miejsce wysuwa się praca, wytrwałość oraz dyscyplina. Tutaj nie ma miejsca na lenistwo. W tym roku należy wziąć się do roboty i nawet na chwilę nie marnować czasu. Wszystkie działania przyniosą bowiem konkretne efekty. Naprawdę nie warto się teraz obijać. Jeśli nie wykażesz się pracowitością, w następnych latach możesz tego żałować. Patrz więc teraz na swoje życie przez pryzmat obowiązków i pracy, a osiągniesz sukces.

Oto czas, kiedy należy tworzyć solidne konstrukcje. Nie baw się w prowizorkę. Jeśli naprawdę chcesz coś osiągnąć w życiu, musisz włożyć w to wysiłek. Jak brzmi popularne powiedzenie: bez pracy nie ma kołaczy. Święta prawda, a w tym roku się o tym przekonasz. Przyjdzie ci naprawdę mocno się namęczyć, ale ostatecznie odczujesz satysfakcję.

Rok osobisty 5

Piątka jest przede wszystkim symbolem wolności oraz dynamizmu. Jej nieokiełznana natura przynosi przygodę, podróże i wiele pozytywnych doświadczeń. Energia tej liczby skłania do czystego radowania się życiem oraz korzystania z jego uroków. Człowiek, pod jej wpływem, zaczyna przykładać większą wagę do przyjemności, również na poziomie fizycznym. Jego życie seksualnie bujnie się teraz rozwija. Do głowy często wpadają szalone pomysły, których efekty mogą być zaskakujące. Nie zawsze wszystko kończy się dobrze, ale zazwyczaj rok o wibracji Piątki jest dobrze wspominany.

W tym roku zapragniesz nowych doświadczeń. Uczucie to będzie tak silne, że możesz posunąć się do ryzykownych zachowań, więc uważaj. Wzmocnienie samokontroli będzie tutaj jak najbardziej na miejscu. Pamiętaj o umiarze, a nie pojawią się żadne niebezpieczeństwa. Roztropny człowiek umie bawić się w taki sposób, żeby nikomu nie stała się krzywda.

Rok osobisty 6

Podstawowym znaczeniem Szóstki jest poczucie odpowiedzialności oraz opieka nad innymi. Wibracja tej liczby skłania do zajmowania się rodziną oraz osobami w potrzebie. Człowiek będący pod wpływem Szóstki stara się dać światu coś z siebie - często więcej, niż powinien. Osiąga tą drogą wewnętrzną harmonię.

W tym roku poświęcisz więc dużo uwagi potrzebom innych ludzi, a nawet zwierząt. Staniesz się bardziej wrażliwą osobą. Łatwiej dostrzeżesz cierpienie oraz wszelkie przejawy niesprawiedliwości. I zapragniesz działać na rzecz tych, którzy nie są w stanie walczyć o swoje prawa. Wibracja Szóstki sprzyja wszelkim działaniom, które są w jakikolwiek sposób związane z braniem odpowiedzialności - także za innych. Wiąże się to głównie ze sprawowaniem opieki nad osobami, którym mniej się w życiu poszczęściło i nie umieją zadbać tak dobrze o siebie.

Rok osobisty 7

Przez wielu Siódemka jest uważana za liczbę doskonałą i przynoszącą szczęście. Jej energia wpływa także pozytywnie na rozwój świadomości człowieka, toteż masz szansę w tym roku na dokonanie podsumowania swojego dotychczasowego postępowania oraz podjęcie nowych form samodoskonalenia. Jeśli w dodatku wykorzystasz intuicję - osiągniesz niebywałe sukcesy. Siódemka jest bowiem związana ze zdolnościami parapsychologicznymi i znacznie wzmacnia ich wrażliwość.

W tym roku najlepiej poświęcić się własnemu rozwojowi. Zainwestuj w siebie - czas, wysiłek, a nawet pieniądze. Nie obawiaj się pracować nad swoimi wadami i złymi nawykami. Wykaż się szczerością w analizowaniu własnej osoby, a uda ci się wejść na bardziej pozytywną ścieżkę własnego rozwoju. Bardzo ważną rolę odegra tutaj wiedza na własny temat. Im bardziej zagłębisz się w swoją prawdziwą naturę, tym więcej rzeczy nauczysz się robić lepiej.

Rok osobisty 8

Liczba Osiem przynosi korzyści materialne - wpływy i bogactwo. W tym roku możesz więc z powodzeniem realizować się we wszystkich zadaniach związanych z pracą oraz osiąganiem trwałego sukcesu. Wiele twoich wcześniejszych planów ma teraz ogromną szansę na realizację. Jednakże jest jeden warunek: musisz się w pełni zaangażować i nie unikać ciężkiej pracy. Wibracja Ósemki nie daje nikomu nagród za nicnierobienie.

W tym roku liczy się efektywność oraz ambicja. Możesz śmiało dążyć do sukcesu. Najprawdopodobniej uda ci się wykonać większość zaplanowanych zadań. Ten rok jest bowiem czasem nagród oraz wyróżnień - oczywiście tylko dla pracowitych osób. Jeśli do nich należysz, z pewnością teraz masz wielką szansę na wspięcie się wyżej po szczeblach kariery. Jedyne, na co musisz uważać, to brak kontroli nad swoim postępowaniem. Ambicja może nakłaniać cię do nieetycznego zachowania.

Rok osobisty 9

Uniwersalna wibracja Dziewiątki jest dla wielu osób zwiastunem końca, a nawet śmierci. Nie należy jednak bać się tej liczby. Jej znaczenie jest bowiem o wiele bardziej pozytywne, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Otóż Dziewiątka oznacza możliwość zakończenia wielu spraw - w sensie ostatecznej realizacji celów. To znaczy, że możesz teraz sfinalizować swoje projekty, zebrać plon dotychczasowych działań oraz przygotowywać się do kolejnego cyklu numerologicznego, czyli nowych przedsięwzięć.

Muszę również zaznaczyć, że Dziewiątka jest symbolem najwyższej duchowości. Jej wibracja przynosi oświecenie i wyzwolenie z więzienia materialnego świata. To ostateczna wolność - nieskończona i uniwersalna; cel, do którego dążą wszyscy ludzie. Dziewiątka uosabia samorealizację na wszystkich poziomach. Jeśli więc jest to twój osobisty rok numerologiczny, spodziewaj się spełniania marzeń. Oczywiście pod warunkiem, że do tej pory twoja praca i zaangażowanie były dostatecznie silne.Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:


Ten artykuł został znaleziony m. in. przez następujące frazy: numerologia 2017, horoskop numerologiczny 2017, 2017 prognoza numerologiczna, rok numerologiczny 2017, przepowiednie 2017, wróżby 2017.