Horoskop partnerski: Byk

Byk to ktoś wyjątkowy. Jego osobowość idealnie nadaje się do związku, choć nie z każdym potrafi się dogadać równie dobrze. Sprawdź, z jakimi znakami zodiaku będzie Bykowi najlepiej.

Lista artykułów

Horoskop partnerski Byk i Baran

Byk + Baran

Barany to urodzeni przywódcy, natomiast Byki wolą grać drugie skrzypce. Jeśli więc Kobieta-Byk pozwoli Mężczyźnie-Baranowi... Czytaj całość »

Horoskop partnerski Byk i Byk

Byk + Byk

Ten układ może być bardzo korzystny dla obojga. Byk jest z natury sympatyczny, miły i elegancki. Jest dobrze wychowany, a niektórzy... Czytaj całość »


Horoskop partnerski Byk i Bliźnięta

Byk + Bliźnięta

Zarówno Byk, jak i Bliźnięta należą do osób towarzyskich. Nic więc dziwnego, że nie mają większego problemu z nawiązaniem znajomości... Czytaj całość »

Horoskop partnerski Byk i Rak

Byk + Rak

Ten związek ma duże szanse powodzenia. Zarówno Byk, jak i Rak są osobami bardzo emocjonalnymi, a w ich życiu dominuje przede wszystkim... Czytaj całość »


Horoskop partnerski Byk i Lew

Byk + Lew

Związek Byka i Lwa jest dość skomplikowany. Z jednej strony są oni do siebie podobni, ale z drugiej – tak się różnią, że aż strach zostawiać... Czytaj całość »

Jak astrologia wpływa na zarobki i zawód

[Raport] Jak astrologia wpływa na zarobki i zawód?

Raport przygotowany przez serwis careerbuilder.com pokazuje, w jaki sposób posiadanie rodzeństwa, kolejność urodzenia oraz astrologia... Czytaj całość »


Sekret twojego znaku zodiaku

Twój największy sekret według znaku zodiaku

Czy rozmyślasz czasami o najgłębszych sferach własnej natury? Bądźmy ze sobą szczerzy. Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek – szczególnie po... Czytaj całość »

Szansa twojego znaku zodiaku

Twoja szansa według znaków zodiaku

Wierzysz w nią czy też nie, jedno jest pewne: astrologia jest interesująca, ponieważ wszyscy lubią czytać o sobie. Ilekroć czytamy horoskop... Czytaj całość »


Znaki zodiaku

Znaki zodiaku

Pogłębienie wiedzy o swoim znaku zodiaku oznacza znalezienie klucza do wspaniałego sukcesu oraz możliwość spełnienia marzeń...

Czytaj całość »

Astrologia - starożytna mądrość

Astrologia - starożytna mądrość na nowe czasy

Astrologia jest jednym z najstarszych sposobów rozumienia rzeczywistości na naszej planecie. W każdej ludzkiej kulturze od zarania...

Czytaj całość »


Jakości zodiakalne

Jakości zodiakalne

Poznając astrologię, nie można ograniczać się tylko do znaków zodiaku. Obok nich występują także inne pojęcia, które są równie ważne. Należą do nich... Czytaj całość »