Horoskop HEOA

Twój przewodnik po tajemnicach życia

Przepowiednie 2017 - nie daj się zaskoczyć

Przepowiednie 2017

Wielokrotnie słyszałem, że rok 2017 będzie bardzo ważnym okresem. Liczne przepowiednie 2017 zdradzają wystąpienie zdarzeń, które na zawsze odmienią ludzkość. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co czeka Polskę i cały świat w 2017 roku, przeczytaj uważnie poniższe proroctwa. Dzięki nim przygotujesz się na najgorsze i nie zaskoczą cię niebezpieczeństwa. A będzie ich całkiem sporo.

Już od dawna obserwuję ogólnoświatowe trendy. Wspieram się przy tym także astrologią oraz własnymi (i nie tylko) umiejętnościami prekognicyjnymi. Wszystko zdaje się do siebie pasować i nasza cywilizacja idzie w kierunku, z którego wkrótce nie będzie odwrotu.

Wojna hybrydowa prowadzona na terenie wielu krajów oraz towarzyszący temu exodus uchodźców ze Wschodu i Afryki, czy chociażby coraz częstsze anomalie pogodowe. To tylko drobne elementy większej całości. Przyglądając się obecnym wydarzeniom, można łatwo dojść do wniosku, że przyszłość odkrywana przez proroków to właśnie to, do czego zdążamy.

Na naszym świecie toczy się walka pomiędzy dwoma siłami. W przepowiedniach są one często porównywane do światła i ciemności, choć osobiście postrzegam ten podział jako mocne uproszczenie. Żadna ze stron nie powinna być jednoznacznie określana mianem dobrej lub złej. Ich interesy są całkowicie przeciwstawne, lecz obie walczące ze sobą "grupy" mają zarówno wady, jak i zalety. Ich konflikt jest o wiele głębszy. Nie chodzi tylko o zagarnięcie surowców czy przejęcie władzy. Tutaj toczy się bój iście duchowy - a nagrodą są ludzkie dusze.

Koniec świata w 2017 roku?

Już niedługo może nastąpić koniec obecnie nam znanego świata. Nie chodzi jednak o całkowite zniszczenie ziemskiego globu. Tego nie musimy się obawiać. Choć wielu ludzi używa słów takich jak Armagedon, Ragnarok czy Dzień Sądu Ostatecznego, tak naprawdę chodzi raczej o duchową transformację prowadzącą do budowy całkowicie nowej cywilizacji. Opierać się ona będzie na znanych od dawna wartościach, które obecnie są mało popularne i występują niezwykle rzadko.

Można więc śmiało powiedzieć, że świat - w znanym nam kształcie - niedługo się zakończy. To jednak da początek nowej ludzkości. Mądrzejszej, silniejszej i bardziej cnotliwej - jeśli mogę użyć tego słowa. Mam nadzieję, że zapoznawszy się z poniższymi proroctwami, lepiej przygotujesz się do nadchodzącej przyszłości.

Zapowiedź masonów

Zacznijmy od informacji, jaką przekazała nam w XX wieku loża masońska. Otóż w 1917 roku, w dwusetną rocznicę swojego powstania, ogłosiła ona, że dokładnie za sto lat (czyli właśnie w 2017 roku) rozpocznie się trzecia i ostatnia faza walki z Kościołem Katolickim. Wówczas to Watykan i cała chrześcijańska religia zostanie ostatecznie pokonana.

Masoni nie zdradzili szczegółów swojego planu, ale dla nas najważniejszą kwestią jest wiedza, że coś jest planowane. Jako że jest to tajna organizacja, o ich celach możemy jedynie dywagować. Krążące po świecie informacje (a może tylko plotki?) dają jednak do myślenia. Można z nich wnioskować, że masoni nie mają wobec nas dobrych zamiarów. Cokolwiek przygotowują, w 2017 roku mamy doświadczyć kulminacji tych działań.

Ali Agca: przepowiednie 2017

Kim jest Ali Agca? Być może nie każdy kojarzy to nazwisko. Jednakże w latach 80-tych ubiegłego wieku nie było osoby w cywilizowanym świecie Zachodu, która nie znałaby tego człowieka. Agca to zamachowiec tureckiego pochodzenia, który dokonał nieudanego zamachu na papieża Jana Pawła II. W dniu 13 maja 1981 roku na Placu Św. Piotra w Rzymie oddał dwa strzały w kierunku Ojca Świętego, raniąc go w rękę i brzuch. Na szczęście szybko udzielona pomoc lekarska uratowała życie papieżowi.

Ali Agca napisał później książkę zatytułowaną "Obiecali mi raj". Znalazły się w niej nie tylko informacje o jego życiu oraz kulisach zamachu na papieża. Agca zdradził też, co czeka świat, a szczególnie Europę, w przyszłości. Choć sam docenia dzisiaj wielkie dzieło ekumeniczne papieża Polaka, podkreśla, że ta praca nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Muzułmanie nadal czekają na powrót Mahdiego, który ma pojawić się już niedługo.

Agca zdradza datę 13 maja 2017 roku. To będzie dzień przypuszczenia decydującego ataku na chrześcijaństwo. Wówczas rozpęta się piekło na Ziemi, a islam ostatecznie zniszczy cywilizację Zachodu. Co ciekawe, sam Agca uważa, że plany muzułmanów nie powiodą się:

Jestem dziś zdania, że nie [powiodą się]. Uważam dziś, że prawda rzeczywiście kryje się w Chrystusie. On potężniejszy jest od demonów, potężniejszy również od fanatyzmu islamskiego. I zwycięży.

Pamiętajmy, że żadna wizja przyszłości nie jest ostateczna i niezmienna. Jasnowidz może dostrzec tylko ścieżki prawdopodobieństwa. Sam często widzę kilka możliwych dróg, jakimi może podążyć ludzkość. Oczywiście jedne są bardziej prawdopodobne od innych, ale nadal to my decydujemy o swoim losie. Nic nie jest z góry przesądzone. Nikt nie zapisał całej historii w jakiejś księdze, której nie można poprawić.

Ali Agca nie jest prorokiem. Nie ulega jednak wątpliwości, że przez jakiś czas obracał się w kręgu osób planujących zmiany w skali globalnej. Być może miał okazję zapoznać się z rzeczami niedostępnymi szerszemu gronu. Pamiętajmy więc o jego słowach i starajmy się nie dopuścić do ich realizacji.

Trzecia Tajemnica Fatimska o 2017 roku

W 2017 roku minie dokładnie sto lat od objawień fatimskich, kiedy to Matka Boska przekazała ważne przesłanie dla świata. Oficjalnie uważa się, że wszystkie fatimskie proroctwa już się wypełniły. Jeśli jednak chodzi o Trzecią Tajemnicę Fatimską, nie możemy być co do tego pewni. Choć Kościół utrzymuje, że chodziło w niej o zamach na Jana Pawła II, istnieją interpretacje przeczące takim zapewnieniom.

Ksiądz Malachi Martin, który miał okazję zapoznać się z pełną treścią objawień fatimskich, mówił o trzeciej tajemnicy fatimskiej, że to "największy koszmar, pomnożony wykładniczo". W wywiadzie udzielonym w 1997 roku zaznaczył, że wydarzenia ujawnione w Trzeciej Tajemnicy są odległe nie bardziej niż o dwadzieścia lat. Łatwo możemy dokonać obliczeń. Rok 2017 to punkt "graniczny".

Również sam Karol Wojtyła mówił (13 lat po zamachu na swoje życie), że fatimskie proroctwa jeszcze się nie wypełniły i ma to nastąpić dopiero w przyszłości.

Ciekawostką, o której warto tutaj wspomnieć, jest fakt, iż obecny papież Franciszek osobiście wypowiada się w sposób sugerujący, że w 2017 roku zakończy się jego pontyfikat. Czy powodem będzie przejście na emeryturę, czy może śmierć? Tego na razie nie wiemy, ale zaglądając do przepowiedni, wyraźnie ujrzymy, co może się wydarzyć. Podczas konferencji prasowej na pokładzie samolotu, Franciszek powiedział:

Mój pontyfikat będzie krótki. Nie potrwa dłużej niż dwa, trzy lata (...) Nawet jeśli nie spodoba się to teologom, musimy się przyzwyczaić do papieży emerytów.

Innym razem wyznał, że tegoroczne Boże Narodzenie (2016) może być jego ostatnim. W przemówieniu skierowanym do wiernych zgromadzonych na Placu Świętego Piotra powiedział:

Obecnie świat pogrąża się w coraz większym chaosie. Oznacza to, że nadchodzi początek "czasów ostatecznych", a w następnym roku (czyli właśnie w 2017) świat będzie już nie do poznania.

Franciszek powiedział nawet, że nie jest wcale pewne, że w 2017 roku w ogóle będziemy obchodzić Boże Narodzenie. Według Ojca Świętego, III wojna światowa już trwa i doprowadzi ostatecznie do ogromnych zmian na Ziemi.

Przepowiednie Atmatattvy

W podobnym tonie wypowiada się pewien hinduski mędrzec o imieniu Atmatattva. On także przekazał swego czasu proroctwo dotyczące roku 2017. W swoich wypowiedziach skupił się głównie na konfrontacji islamu z zachodnią cywilizacją. Właśnie te wydarzenia mają, według niego, doprowadzić do wybuchu III wojny światowej. Część z jego przepowiedni już się sprawdziła, więc warto zwrócić uwagę na poniższe słowa.

Jeśli chodzi o papieża Franciszka, ma on zakończyć pontyfikat w 2017 roku. Czyżby przypadkowa zbieżność ze słowami samego Ojca Świętego? Zgodnie ze słowami Atmatattvy, ostatni papież w trakcie swojego pontyfikatu umrze (być może zostanie zabity). Będzie to oczywiście porażający cios dla całej społeczności chrześcijańskiej, z Watykanem na czele. Stolica Piotrowa ma zostać rozgrabiona i zniszczona. Tymczasem w Meksyku zostanie ujawniona prawdziwa treść Biblii. Chodzi o jej oryginalną treść, a nie tę zmienioną przez Kościół.

Mistrz Atmatattva informuje też o innych niewiarygodnych wydarzeniach. Na świecie ma zabraknąć prądu oraz ropy i gazu. "Ludzie w niewłaściwy sposób, bez umiaru wyzyskują zasoby planety. Wydobywają ropę naftową z nieodpowiednich miejsc, przez co doprowadzają do zachwiania równowagi". Kiedy zanieczyszczenie (między innymi wskutek testów nuklearnych) będzie już tak duże, że atmosfera zacznie się zmieniać - energia elektryczna zostanie "odebrana" ludzkości.

Wówczas świat zdewastują ogromne katastrofy naturalne, które będą większe niż III wojna światowa (będąca już w toku). Stając w obliczu szalejącej przyrody, ludzie będą zmuszeni przerwać działania wojenne. Po prostu nie będzie możliwości ich prowadzenia, skoro natura będzie dokonywać większych zniszczeń niż nasza wojna.

Przepowiednie 2017: Polska

Jak widać, powyższe rewelacje nie napawają optymizmem. Cały świat pogrąży się w chaosie i wielu ludzi na tym ucierpi. A co będzie działo się w Polsce? Z licznych przepowiedni wyłania się obraz, który nie jest tak przykry jak losy reszty świata.

Okazuje się bowiem, że Polska będzie stosunkowo bezpiecznym krajem. Co prawda, zawierucha nas nie ominie całkowicie, ale u nas będzie o wiele lepiej niż w innych częściach świata. Przede wszystkim nie doświadczymy naturalnych kataklizmów. Przynajmniej nie na taką skalę jak inne kraje. Musimy liczyć się z wieloma anomaliami, lecz ogólnie pogoda nie będzie aż tak uciążliwa. W Polsce naprawdę da się żyć.

W 2017 roku uświadomi sobie ten fakt wielu ludzi. Część z nich zapragnie zamieszkać w naszym kraju. Nie tylko z powodu względnego bezpieczeństwa, jakie będzie u nas panować. Drugim powodem będzie rosnąca rola Polski na arenie międzynarodowej. Nasze państwo zacznie się przekształcać w silne i w pełni suwerenne terytorium. Oczywiście w 2017 roku cały proces dopiero się zacznie, ale już będzie można zauważyć poprawiającą się sytuację.

Zaznaczę tutaj, że zmiany w naszym kraju nie zostaną wprowadzone przez partię o dumnej nazwie Prawo i Sprawiedliwość. Ich praca jest obecnie niezbędna do przygotowania gruntu dla następców, którzy przyjdą po nich. W roku 2017 PiS nadal będzie u władzy, choć zostanie mu już niewiele czasu na wprowadzanie reform.

Wielu jasnowidzów wieszczy, że z Polski wyjdzie iskra, która odnowi całą ludzkość. Nikt nie podaje jednak żadnych konkretów na ten temat. Grunt, że to właśnie od nas zacznie się rewolucja wprowadzająca ludzkość w nową erę dobrobytu i pokoju. Znaczenie naszego kraju znacznie wzrośnie, a większość nowych praw będzie pisana w języku polskim.Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:


Ten artykuł został znaleziony m. in. przez następujące frazy: przepowiednie 2017, przepowiednia 2017, 2017 przepowiednie, przepowiednie na 2017, 2017 proroctwa, jasnowidz 2017, krzysztof jackowski 2017.