Horoskop HEOA

Twój przewodnik po tajemnicach życia

Tarot 2017 - jak wróżba tarota może ci pomóc?

Tarot 2017

Wróżba dokonana za pomocą kart tarota może pomóc w znalezieniu właściwej drogi w życiu. Rozjaśnia umysł i odkrywa zakręty losu, które czekają na człowieka w przyszłości. Tarot na 2017 rok da ci nowe perspektywy - coś, czego się nie spodziewasz. Być może cię zaskoczę, a nawet zaszokuję swoimi prognozami. Tym bardziej warto poznać, co karty dla ciebie szykują.

Każdy człowiek może bardzo skorzystać z wróżby za pomocą tarota. Szczególnie że żyjemy w niezwykle niepewnych czasach i do końca nie wiemy, co wydarzy się w nadchodzącej przyszłości. To sytuacja zupełnie inna niż u naszych dziadów i pradziadów. Oni mogli, mniej więcej, mieć nakreślony obraz najbliższych miesięcy i lat. Ich świat był o wiele bardziej przewidywalny niż nasz. My z kolei stoimy na progu rewolucyjnych zmian, które mogą całkowicie odmienić los całej ludzkości.

Tarot 2017

Zastanawiasz się, co karty mogą ujawnić na temat twojej przyszłości w 2017 roku? Zajrzyj do przygotowanej przeze mnie wróżby. Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia oraz zdolności mediumicznych, połączyłem się z wszechświatem, by zaczerpnąć wiedzy na temat naszej wspólnej przyszłości. Wśród pozyskanych tą drogą informacji szukam wskazówek, które pomogą nam wszystkim - tobie również - znaleźć szczęście. A ono jest w zasięgu ręki. Tutaj i teraz. Na tym świecie, który przez wielu ludzi jest uważany za padół łez. Zapewniam, że tak nie jest. Możesz to samodzielnie sprawdzić, zwracając uwagę na zalecenia tarota na 2017 rok. Jeśli w swoim postępowaniu weźmiesz pod uwagę przesłanie kart tarota, z pewnością osiągniesz sukces i życiowe zadowolenie.

Tarot 2017 - Baran

To może być dla Barana niespodzianka, ale rok 2017 okaże się zupełnie inny, niż Baran się tego spodziewa. Jeśli do tej pory traktował sprawy zbyt poważnie, teraz wszystko będzie dla niego osiągalne bez większego wysiłku. Jeśli z kolei do niektórych spraw podchodził lekceważąco, teraz przysporzą mu wielu problemów. Można powiedzieć, że niektóre zaniedbania eksplodują mu prosto w twarz.

W pracy czeka Barana o wiele więcej obowiązków. Może się zdarzyć, że nieraz zostanie po godzinach, a nawet będzie pracował po nocach, żeby dotrzymać terminów. Powinien wykazać się cierpliwością, ponieważ nie będzie w stanie wykonywać wszystkiego tak szybko, jakby chciał. W 2017 roku to się po prostu nie uda. Nie dlatego, że z Baranem jest coś nie tak. Problemem jest natłok obowiązków. Tylu zadań nikt nie jest zdolny zrealizować w krótkim czasie.

Na szczęście ostateczny efekt pracowitego roku 2017 będzie bardzo zadowalający. Już w grudniu Baran dostrzeże zbliżające się ku niemu nagrody za podjęty wysiłek. Choć w 2017 roku zyski będą umiarkowane, w kolejnym roku znacznie wzrosną i Baran poczuje wielką satysfakcję.

Tarot 2017 - Byk

Rok 2017 nauczy Byka, jak odpuszczać. Jeśli istnieje jakiś związek, zwyczaj, postawa, która nie służy Bykowi, teraz pojawi się dobra okazja do ich porzucenia. Byk może wiele zmienić w swoim życiu. Powinien nareszcie uwierzyć, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Każdy skutek ma swoją przyczynę i wystarczy ją dobrze poznać, aby wiedzieć, jak postępować we właściwy sposób.

W tym roku Byk będzie bardzo zajęty. W pracy pojawią się dodatkowe obowiązki - zwłaszcza jeśli Byk pracuje na własny rachunek. Powinien pamiętać, aby robić częste i krótkie przerwy. Dzięki temu utrzyma poziom stresu na niskim poziomie, a jego efektywność się nie obniży. Podobnie będzie w relacjach osobistych. Byk nie może pozwolić, by jego życiowy partner zrobił się zbyt chciwy emocjonalnie. Przecież nie można od nikogo wymagać, by poświęcał ukochanej osobie całego swojego wolnego czasu. Takie właśnie będą oczekiwania wobec Byka. Jeśli w związku zabraknie równowagi, lepiej go od razu zakończyć i zawczasu ograniczyć ilość cierpienia obojga partnerów.

Tarot 2017 - Bliźnięta

Karty tarota widzą rok 2017 jako czas realizacji planów, pomysłów gospodarczych oraz inwestycji. Bliźnięta przez cały czas będą mocno zajęte, częściowo z powodu dużej ilości papierkowej roboty związanej z ich przedsięwzięciami. Co prawda, Bliźnięta nie znajdują przyjemności w tego typu zajęciach, ale w głębi serca wiedzą, że to wszystko się opłaca. Jeśli wytrwają, ostatecznie dotrą do punktu, w którym pozytywne zmiany zawodowe będą nieuniknione. Jeśli Bliźnięta planują założyć firmę, rok 2017 to najlepszy czas.

Prognoza tarota ujawnia, że w tym roku Bliźnięta mają ogromną szansę na spotkanie kogoś, kto okaże się ich lustrzanym odbiciem. Oczywiście mowa tutaj o osobie płci przeciwnej. Bliźnięta od razu wyczują z tą osobą silną więź i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to może być początek długoletniego związku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w grę wchodzić będzie nawet małżeństwo. Jedno, o czym Bliźnięta muszą pamiętać, to umiar. Szczególnie jeśli chodzi o spożycie alkoholu podczas spotkań towarzyskich. Jeżeli nie będą się kontrolować w tej kwestii, mogą spłoszyć nową znajomość, zanim będzie miała szansę rozkwitnąć.

Tarot 2017 - Rak

Sukces jest w zasięgu ręki. Rak w końcu zacznie się uczyć z lekcji przeszłości i przestanie powtarzać stare błędy. Będzie w 2017 roku bardzo zajęty - czeka go dużo spotkań, projektów, obowiązków i... będzie z tego wszystkiego czerpał wiele przyjemności. Nawet finanse Raka ulegną stopniowej poprawie, a jeśli będzie on w stanie ograniczyć część niepotrzebnych wydatków, powinien pod koniec roku zobaczyć dość dużą kwotę zaoszczędzoną na koncie bankowym.

Najważniejszą kwestią jest teraz cierpliwość, skupienie i stosowanie w praktyce posiadanej wiedzy. Rak może wykonać ogromną pracę, choć powinien pamiętać o dbaniu o zdrowie. Przepracowanie nikomu nie służy. Nawet jeśli pewne projekty będą się opóźniać w realizacji, nie warto przyspieszać ich kosztem zdrowia. Dla Raka najważniejsza zawsze jest rodzina i niech w tym roku o tym nie zapomina. A będzie miał trudności, ponieważ praca zawodowa zacznie mu zajmować coraz więcej czasu.

Tarot 2017 - Lew

Nareszcie Lwa czeka lepszy rok. Od jakiegoś czasu Lew zmaga się z pewnym problemem, więc z radością powita okazję do rozpoczęcia nowego cyklu przemian, które ostatecznie uwolnią go od przeszłości. To jest rok radości i poszerzania horyzontów. Lew poczuje smak wolności i może zdecydować się na podróżowanie po świecie. Nigdy wcześniej nie był tak entuzjastycznie nastawiony do nowych pomysłów.

Karty tarota stwierdzają wyraźnie: Lew znajdzie w swoim życiu coś zupełnie nowego. Być może będzie to nowy zawód, być może dom w innym mieście, a nawet miłość, o której długo marzył.  Cokolwiek to będzie, Lew poradzi sobie dobrze ze zmianami. Zrobi to w sposób zrównoważony, pracując nad sobą w celu zachowania harmonii - dla dobra swojego i wszystkich najbliższych.

Finansowo rok 2017 będzie całkiem niezły. Lew może teraz czerpać korzyści z dotychczasowej pracy, jednocześnie rozwijając nową. Tarot pokazuje jednak jedną przestrogę. Otóż, jeśli Lew pragnie osiągnąć szczęście, musi w tym roku być bardziej elastyczny. Otwarty umysł to podstawa wszelkich zmian, więc bez niego się nie obejdzie.

Tarot 2017 - Panna

Długotrwała walka może się w tym roku zakończyć i Panna nareszcie poczuje ulgę. Borykała się z pewnym problemem od dawna, lecz w 2017 roku upora się z nim całkowicie. Co prawda Panna do tej pory obawiała się dokonania ostatecznego rozrachunku, ale w dłuższej perspektywie będzie to dla niej dobre. I teraz to sobie uświadomi.

W tym roku Panna powinna uważać na  kłótliwych ludzi i unikać wdawania się z nimi w dyskusje. Nawet jeśli Panna posiada konkretne argumenty, to będzie tylko strata czasu i energii. Niektórych po prostu nie da się zreformować. Tymczasem dla Panny będzie to dobry rok na usprawnienie i lepsze zorganizowanie własnego życia. I na tym powinna się skoncentrować. Zamiast zbytnio polegać na opiniach innych ludzi, Panna powinna nauczyć się większej niezależności. To będzie potrzebne w następnych latach.

Wróżba tarota sugeruje poważną zmianę w postrzeganiu rzeczywistości przez Pannę. Przestanie ona patrzeć tak często wstecz i po prostu zacznie iść naprzód. W wielu dziedzinach życia dostrzeże nagle liczne możliwości i ścieżki, którymi może kroczyć. Pod pewnymi względami można powiedzieć, że Pannie otworzą się oczy.

Tarot 2017 - Waga

Wróżba tarota na 2017 rok dla Wagi to bezapelacyjnie bardzo dobra nowina. Waga wzniesie się bowiem na wyższy poziom w pracy lub w życiu prywatnym. Może chodzić o ślub lub propozycję wymarzonego stanowiska w firmie, w której Waga pracuje od lat. W związku z powyższym, życie Wagi nabierze tempa. Będzie spotykała o wiele więcej ludzi i odwiedzała ciekawe miejsca. Grono znajomych znacznie się powiększy. Co więcej, część z nowopoznanych osób okaże się dość wpływowa i będzie mogła pomóc Wadze w wielu sprawach.

Waga powinna tylko upewnić się, że postępuje słusznie. Wówczas wszystko będzie wspaniale rozwijać się w kierunku ogólnie pojętego sukcesu. Wielu ludzi doceni starania Wagi i będą ją chętnie wspierać. Jeśli myśli ona o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, to będzie idealny czas. Niech teraz zacznie wreszcie realizować swoje marzenia. Jej sny mogą się ziścić, pod warunkiem że uniknie kunktatorstwa i będzie korzystać z rad innych ludzi.

Tarot 2017 - Skorpion

Nowy rozdział rozpocznie się w życiu Skorpiona, ale dopiero po okresie stresu i wstrząsów. Karty tarota ostrzegają, że Skorpion powinien się w tym roku spodziewać napiętych chwil i nieprzyjemnych spotkań z trudnymi ludźmi. Jeśli jednak będzie się trzymać twardo swojego stanowiska i zachowa otwarty umysł, upora się z każdym problemem. Powinien starać się postępować w sposób profesjonalny i odłożyć emocje na półkę.

Pojawią się pewne opóźnienia w płatnościach i sprawy finansowe mogą nie wyglądać zbyt optymistycznie przez większość roku. Ostatecznie jednak wszystko dobrze się ułoży. W drugiej połowie roku będzie o wiele lepiej, a ostateczny bilans okaże się umiarkowanie zadowalający.

Również w miłości czeka Skorpiona wiele burzliwych chwil. Początkowo będzie czuł się niepewnie, ale w końcu znajdzie poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa, na którym tak mu zależy. Jeśli do tej pory był samotny, w tym roku pozna zmysłową, romantyczną osobę. Być może będzie to ta jedyna - na całe życie.

Tarot 2017 - Strzelec

Rok 2017 to czas odnowy. Strzelec może oczekiwać wielu nowości w swoim życiu. Jeśli jest samotny, wstąpi w nowy, ekscytujący związek, zupełnie inny od wszystkiego, co kiedykolwiek przedtem doświadczył. Ale nie tylko w kwestiach miłosnych wszystko się odmieni. Praktycznie każda dziedzina życia zostanie w tym roku jakoś odmieniona. Nowa wiedza, umiejętności, nowa praca, a nawet nowy dom - to wszystko stoi przed Strzelcem. Dobrze, że nie boi się on ryzyka, ponieważ większość zmian będzie bardzo opłacalnych. Gdyby zabrakło mu odwagi, wiele okazji przeszłoby mu koło nosa.

Strzelec z pewnością przyciągnie do siebie nowe grono współpracowników i przyjaciół. Niektóre z tych znajomości mogą okazać się dość niezwykłe. Oczywiście to Strzelcowi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. Spontaniczność i wolność to jego żywioł, więc dziwaczne znajomości mogą go tylko coraz bardziej pozytywnie nakręcać.

Tarot 2017 - Koziorożec

Jest to rok, w którym Koziorożec musi być gotowy do zaakceptowania pozytywnego wpływu innych ludzi na jego osiągnięcia. Okaże się, że w życiu chodzi nie tyle o samodzielność w działaniu, ile o radowanie się obecnością innych ludzi. Koziorożec powinien nauczyć się delegować zadania oraz dzielić z innymi zarówno odpowiedzialność, jak i otrzymywane nagrody. Nastawienie na współpracę może doprowadzić do wielkiego sukcesu, wiec warto zmienić nieco swoje podejście do pracy.
Rok 2017 w przypadku Koziorożca okaże się wspaniały pod względem edukacji oraz podróży. Karty tarota zachęcają do organizowania krótkich wycieczek do miejsc, które mogą poszerzać horyzonty. Nie chodzi tutaj o leżenie plackiem na plaży, lecz raczej poznawanie miejsc pozytywnie wpływających na rozwój intelektu. To niebywała okazja dla Koziorożca.

Karty przestrzegają jednak przed pewnym niebezpieczeństwem. Otóż w tym roku ktoś bliski może okazać się dwulicowy. Przyjaciel lub partner życiowy ukrywa coś przed Koziorożcem. To nie jest w rzeczywistości nic strasznego, ale może doprowadzić do kłótni i poczucia zdrady. Tym bardziej Koziorożec powinien teraz rozwijać i pogłębiać swoje relacje z ludźmi. W ten sposób nakłoni ich do większej otwartości i być może uda się uniknąć niebezpieczeństwa, o którym ostrzega tarot.

Tarot 2017 - Wodnik

Oto nadszedł czas dokonywania trudnych wyborów. W 2017 roku Wodnik będzie musiał podjąć kilka skomplikowanych decyzji, których skutki zaważą na jego przyszłości. Na szczęście dzięki ostrożnemu planowaniu wszystko powinno być w porządku. Instynkt Wodnika nie zawiedzie, więc warto mu teraz zaufać.

Karty tarota przewidują, że w tym roku Wodnik doświadczy, na szczęście przejściowych, problemów w pracy. Pewne momenty okażą się frustrujące, ale jeśli Wodnik wykorzysta swoje umiejętności, wyjdzie obronną ręką z każdych kłopotów. Na koniec roku może nawet zostać pochwalony przez przełożonych. Niestety, wyróżnienie nie przełoży się na zyski finansowe. W 2017 roku Wodnik nie może liczyć na większe przypływy gotówki. Co prawda, nie będzie narzekał na brak pieniędzy, ale zaszaleć też nie będzie mógł. Tym bardziej że ktoś, komu Wodnik jest winien znaczną kwotę, najprawdopodobniej zażąda zwrotu długu.

Tarot 2017 - Ryby

Planowanie prowadzi do sukcesu, a szczegółowe planowanie prowadzi do prawdziwego zadowolenia z życia. Ryby mają naturalną zdolność do skupiania się na szczegółach, co zazwyczaj jest dla nich źródłem emocjonalnych problemów. Jednakże w tym roku właśnie ta cecha okaże się niezwykle pomocna na drodze do realizacji marzeń. Ryby uświadomią sobie bowiem, że dobre przygotowanie pomaga realizować wszelkie marzenia. Nawet te najtrudniejsze.

Projekt, nad którym Ryby pracują od dłuższego czasu, zakończy się powodzeniem. Co za tym idzie - Ryby dojdą do wniosku, że mogą się teraz szczerze radować swoim sukcesem. Nie muszą martwić się na zapas. Co ciekawe, pewna bardzo zdolna kobieta może okazać się dla Ryb wspaniałym pomocnikiem w uczeniu się nowego patrzenia na świat. Pieniądze i ogólne poczucie satysfakcji sprawią, że Ryby na chwilę się zagubią, i właśnie wspomniana kobieta pokaże im, jaką ścieżką dalej podążać.Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:


Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: tarot 2017, wróżba 2017, wróżba tarota 2017, przepowiednie tarota 2017, 2017 tarot, karty tarota 2017, wróżba z tarota na rok 2017.