Horoskop HEOA

Twój przewodnik po tajemnicach życia

Znaki zodiaku

Znaki zodiaku

Pogłębienie wiedzy o swoim znaku zodiaku oznacza znalezienie klucza do wspaniałego sukcesu oraz możliwość spełnienia marzeń. Być może w to nie wierzysz, ale ja wiem - z osobistego doświadczenia - że astrologia przynosi ogromną pomoc we wszystkim, czego się człowiek podejmuje. Z powodzeniem stosuję horoskop w maksymalizowaniu osiągnięć moich i osób korzystających z moich usług astrologicznych. Robię to od wielu lat, więc mam spore doświadczenie.

Poznając swój znak zodiaku, otwierasz się na nowe możliwości. Przede wszystkim zaczynasz lepiej rozpoznawać swoje największe zalety oraz wady, a także umiejętności. Bez pomocy astrologii czasami człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele kryje się w nim siły i zdolności. Horoskop to wszystko odkrywa.

Ale to nie wszystko! Znaki zodiaku to coś o wiele więcej niż tylko zwyczajna charakterystyka twojej osoby. Horoskop pozwala ustalić twoje relacje z otoczeniem - z innymi ludźmi, zwierzętami, całym światem, a nawet wszechświatem. Możesz nawet dowiedzieć się więcej na temat oczekiwań Boga wobec ciebie. To przecież wspaniałe, nieprawdaż?

Znajdź swój znak zodiaku

Baran
Urodzony: 21.03 - 20.04
Baran jest pierwszym ze znaków zodiaku, przez co często jest określany mianem symbolu nowego początku...

Byk
Urodzony: 21.04 - 21.05
Człowiek urodzony ze słońcem w znaku Byka bardzo ceni sobie wygodę oraz dobra materialne. Pragnie czerpać z życia...

Bliźnięta
Urodzony: 22.05 - 21.06
Człowiek urodzony pod znakiem Bliźniąt odznacza się niezwykłą witalnością. Jest pełen energii, a do tego całkiem inteligentny...


Rak
Urodzony: 22.06 - 22.07
Człowiek urodzony pod znakiem zodiakalnego Raka jest najprawdopodobniej najbardziej tajemniczym i pełnym...

Lew
Urodzony: 23.07 - 22.08
Człowiek urodzony ze słońcem w znaku Lwa uwielbia być w centrum uwagi. Kiedy oczy wszystkich są na niego zwrócone...

Panna
Urodzony: 23.08 - 22.09
Panna umiejętnie korzysta z posiadanych informacji. Ona nie tylko kataloguje, ale i analizuje oraz wyciąga konkretne wnioski...


Waga
Urodzony: 23.09 - 23.10
Jest zazwyczaj bardzo inteligentna i posiada dość szeroką wiedzę. Uwielbia długie dyskusje i nie ogranicza jej zakres...

Skorpion
Urodzony: 24.10 - 22.11
To niezwykle tajemnicza osobowość. Właściwie chyba nie ma bardziej tajemniczego człowieka w całym zodiaku. Skorpion...

Strzelec
Urodzony: 23.11 - 21.12
Strzelec to istota, w której ścierają się dwie sfery - duchowa i fizyczna. Niezależnie od wszystkiego musi znaleźć sposób...


Koziorożec
Urodzony: 22.12 - 20.01
Koziorożec to największy konserwatysta w całym zodiaku. Wszelkie zmiany są przez niego zawsze niemile widziane. Najchętniej...

Wodnik
Urodzony: 21.01 - 19.02
Wodnik daleko wybiega myślami w przyszłość, nie obawia się również działać w celu odkrywania nowych rzeczy. Bez...

Ryby
Urodzony: 20.02 - 20.03
Ryby mają wielkie skłonności do mistycyzmu i wiedzy tajemnej. Fascynują się magią, parapsychologią oraz zjawiskami, które...


Twoja wielkość zaczyna się tutaj

Większość ludzi nie wykorzystuje w codziennym życiu narzędzia, jakim jest astrologia. Dlaczego? Ponieważ uważają ją za bzdury. Znam mnóstwo ludzi, którzy przekonali się jednak, że warto użyć horoskopu do własnych celów. Czytając na swój temat, człowiek dowiaduje się wielu przydatnych rzeczy. Może potem posłużyć się zdobytymi informacjami do polepszenia swoich wyników - w pracy, poszukiwaniu miłości, a nawet rozwoju osobistym czy duchowym. Astrologia jest przydatna we wszystkich dziedzinach życia.

Możesz osiągnąć wszystko, co tylko sobie wymarzysz. Oczywiście istnieje wiele ograniczeń w twoim życiu, ale możesz obejść większość z nich z pomocą odpowiedniej wiedzy. Kwestie, których ominąć się nie da, można poznać i zrozumieć na takim poziomie, na jakim nie będą już tak bardzo przeszkadzać. Twój znak zodiaku jest pierwszym krokiem do lepszego poznania siebie, a co za tym idzie - sprawniejszego wykorzystania szans, jakie masz w życiu.

Nie ma co ukrywać, że astrologia nie wykona za ciebie pracy. Ona tylko podpowie, jakie są twoje najlepsze (i najgorsze) opcje. Znając je, to ty będziesz podejmować decyzje. Jeśli zrobisz to dobrze, zrealizujesz swoje marzenia. Nie będę jednak udawał, że dzięki horoskopom zdobędziesz jakąś magiczną wiedzę wykraczającą poza zwykłe pojmowanie świata. Nie o to tutaj przecież chodzi. Życie polega na samodzielnym stawianiu wszystkich swoich kroków. Astrologia jest tylko jednym z narzędzi, które mogą znacznie ułatwić każde działanie.

Znaki zodiaku ułatwiają życie

Przekonałem się o tym już niejednokrotnie. Badając horoskopy wielu ludzi, doszedłem do wniosku, że wiedza astrologiczna skutecznie pomaga w podejmowaniu decyzji. Często też owe decyzje są lepsze i trafniejsze niż te podejmowane bez pomocy horoskopu. Nie twierdzę, że powinniśmy całe życie opierać wyłącznie na astrologii. O nie, to mogłoby być bardzo niekorzystne. Jednakże używanie horoskopów jako narzędzia wspomagającego nasze postępowanie, jest jak najbardziej wskazane.

Każdy znak zodiaku precyzyjnie rozpatruje wszystkie aspekty ludzkiej osobowości, dając tym samym niezbędne informacje wspierające nas w dążeniu do pełniejszego życia. To się naprawdę opłaca. Czasami pragniemy dowiedzieć się czegoś tak rozpaczliwie, że godzimy się na wysokie koszty zdobycia tej wiedzy. Mam na myśli koszty nie tylko finansowe, ale przede wszystkim czas i energię, jaką poświęcamy na swoje poszukiwania.

Astrologia to informacja - a informacja jest w cenie

Tymczasem astrologia dostarcza informacji szybko i bez większego wysiłku. Najczęściej również niewiele kosztuje... choć to akurat zależy od tego, z usług jakiej klasy astrologa korzystamy. Im lepszy specjalista, tym zwykle więcej sobie liczy za swoją pracę. Sam nie należę do najtańszych fachowców, ale w moim przypadku jest nieco inaczej. Nie poszukuję klientów na tzw. rynku. Mam grupę stałych - i co ważniejsze zadowolonych - klientów, których wysoki status społeczny pozwala na płacenie odpowiedniego wynagrodzenia za moje usługi. Ale o tym może innym razem.

Wróćmy do znaków zodiaku. Otóż ciekawą rzeczą jest fakt, że ludzie często twierdzą, iż charakterystyka ich znaku zodiaku absolutnie nie zgadza się z ich osobą. To prawda! Lecz w takich przypadkach najczęściej osoby te odnoszą się do tzw. gazetowych horoskopów, które nijak mają się do prawdziwej astrologii. Tymczasem profesjonalnie przygotowany horoskop bierze pod uwagę o wiele więcej aspektów znaku zodiaku niż opis w jakimś ogólno tematycznym portalu internetowym, typu Onet, Wirtualna Polska czy Interia. To nie są miejsca, gdzie należy szukać horoskopu.

Jeśli zależy ci na rzetelnej prognozie dotyczącej twojego znaku zodiaku, szukaj takich stron jak moja. Prowadzonych przez zawodowego astrologa, który nie myśli tylko o zarabianiu pieniędzy i nakłanianiu internautów do zadzwonienia lub wysłania SMS-a. Można znaleźć w naszym kraju całkiem sporo ludzi chętnie dzielących się swoją wiedzą. Warto więc odwiedzać ich strony i poznawać siebie.Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się: